Parki rozrywki

Będąc w Hiszpanii, z całą pewnością warto odwiedzić Terra Mitica. Ten wspaniały park rozrywki jest idealny zarówno dla laików, jak też najmłodszych odwiedzających. Wodny park uznawany jest za jeden z największych w całej Europie. Położony jest w okolicach Benidormu. Wyposażenie parku składa się z szeregu barwnych karuzel, różnego stopnia trudności kolejek górskich, a także zjeżdżalni. Park Wodny w Terra Mitica otwierany jest zawsze w połowie kwietnia. Rodzinna rozrywka gwarantowana!

Kolejnym, godnym odwiedzenia aquaparkiem jest kompleks umiejscowiony w hiszpańskim mieście Murcia. Mowa tu o urokliwym miejscu Terra Natura. Ten klimatyczny park rozrywki, jak sama nazwa wskazuje, to połączenie wodnej zabawy z naturalnymi krajobrazami. W pobliżu Terra Natura znajduje się… ZOO! Decydując się na wizytę w tym parku rozrywki, znajdą się Państwo w przestrzeni bogatej w egzotyczne gatunki zwierząt, a ponadto charakterystycznych dla Hiszpanii rodzajów roślin. Oprócz tego, dla miłośników mocniejszych wrażeń, organizatorzy rozrywki w Terra Natura przygotowali coś wyjątkowego – istnieje możliwość zakupu biletu łączonego. Oznacza to jedną, wspólną cenę, za korzystanie z dobrodziejstw aquaparku, a także ZOO! Warto dodać, iż niekiedy zdarzają się atrakcyjne oferty promocyjne – podwójny bilety do parku i ZOO dostępny jest w cenie pojedynczej sztuki!

Zwolennicy niezapomnianej wodnej rozrywki, powinni zdecydować się na wyjazd do Aqualandii. Proszę jednak uważać! Oferowane atrakcje przeznaczone są wyłącznie dla dorosłych gości, z dosłownie „stalowymi” nerwami. Położony w Benidorm park wodny wręcz kusi turystów swoimi ekstremalnymi zjeżdżalniami wodnymi. Wszyscy miłośnicy wysokiej dawki adrenaliny, zaznają tam niezapomnianych przeżyć! Ponadto park zadbał o komfort również najmłodszych zwiedzających. Na terenie całego aquaparku wyznaczone są strefy dla małoletnich użytkowników. Dzięki temu wodna rozrywka w Aqualandii jest bezpieczna i przyjazna wszystkim członkom rodziny.

0 comments on “Parki rozrywkiAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *